ا

ثـاقـب زهـرا

برکه ای در همین نزدیکی ست
با نیلوفری در آن
در انتظار دیدار ساحل
آه
چه انتظاری عبث
هرگز نشود این دیدار
تا زمانی که اشک برگهایش در برکه جاریست
نرسد به ساحل

آخرین مطالب
محبوب ترین مطالب
پیوندها
حدیث موضوعی

تعبیر خواب آنلاین


 • انجمن

 • استخاره آنلاین با قرآن کریم
  
  فال حافظ

  ابزار فال حافظ


  قالب

  منشأ فراماسونری

  شنبه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۲، ۰۳:۰۴ ب.ظ

  در این مقاله مطالب جالبی را در مورد منشأ فراماسونری برای شما قرار داده ام...

   


  فراماسونری عمده ی تعلیمات خود را از حکومت طاغوتی و شیطانی مصر باستان کسب کرده است، هر چند تعالیم اندکی نیز از بقیه ی حکومت های الحادی فراگرفته است. در هر صورت رد پای حکومت طاغوتی فرعون های مصر باستان را می توان در سراسر تعالیم ماسونی یافت.

  شواهدی که بر این مدعا صحه می گذارند، به قرار زیرند:

  نقوش اهرام، مجسمه های ابوالهول و همچنین نوشته های هیروگلیف در سراسر لژها و نشریات ماسونی به چشم می خورد

  دعاهایی که فراماسون ها می خوانند، مملو از عبارات مصری است که در زمان فراعنه استفاده می شد. برای نمونه: (مَعَت نِب مِن آ، مَعَت بَ آ ـ بزرگ است استاد فراماسونری، بزرگ است روح فراماسونری)

  یکی از نمادهایی که در فراماسونری کاربرد فراوان دارد، علامت و نماد «چشم جهان بین : All seeing eye » است که به صورت یک هرم و چشم در انتهای آن می باشد. این نماد مربوط به یکی از خدایان مصر باستان بوده است.

   

   
  «


               «ستاره ی شش گوش»علامت و نماد بحث برانگیز فراماسونها.»

   

   

   مراسم ماسونی افراد رده پایین لژ. (به دو علامت ستاره ی 6 گوشه در بالای در ورودی لژ توجه فرمایید.)

   این علامت در افکار عمومی به عنوان نماد «یهودی ها» شناخته شده است و به آن «ستاره داوود» یا «مهر سلیمان» هم می گویند؛ ولی در حقیقت این نماد هم جزء نمادهای الحادی بوده که بر اساس تفکرات الحادی مصر باستان ساخته شده است و نماد

  تعادل طبیعت بین زن و مرد، طبع سرد و گرم، الهه های ماه و خورشید و ... است. البته علامت مذکور در مکتب های الحادی

  دیگر، مانند هندوییسم و دیگر مکتب های شرقی نیز با مفاهیم مشابهی به کار می رود. نکته ی مهم این است که این تفکر تعادل

  عالم خلقت، متفاوت با دیدگاه اسلام است. در اسلام نیز مفهوم تعادل وجود دارد، اما در دیدگاه اسلامی، این تعادل مخلوق

  خداوند یکتاست. اما در مکاتب شرک آمیز نامبرده، این تعادل را خدایان مختلفی با کمک هم ایجاد کرده اند. برای مثال در تفکر مصر باستان، از امتزاج قدرت خدایان Isis و Osiris تعادل در عالم خلقت ایجاد شده است.

   

                  ستاره ی 6 گوشه: نماد تعادل خلقت از دیدگاه مکاتب شرک آمیز

  نکته ی عجیبی که وجود دارد، این است که شیطان پرستان نیز علامت مذکور را قویترین علامت خود می دانند و از آن در مراسم شیطانی خود استفاده می نمایند. در کتاب «Web of Darkness : شبکه ی تاریکی» اثر Sean Sellars (شیطان پرست معروف) در زیر این علامت نوشته شده است:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  «این علامت، قوی ترین علامت در شیطان پرستی است. ستاره ی شش گوشه از شش ضلع، شش گوشه (زاویه) و شش . مثلث کوچک درست شده است که معرّف عدد 666 می باشد» این عدد در بین مسیحیان و نیز شیطان پرستان عددی ویژه و خاص است و نشان دهنده ی دجال یا Antichrist می باشد.

  هدف اصلی شیطان پرستان و فراماسونها به حکومت رساندن Antichrist است؛ به همین دلیل است که ستاره ی شش گوش، بهترین و قوی ترین نمادشان محسوب می شود.

  در ادامه در کتاب نوشته شده است که حتی کلمه ی «hex» که در زبان انگلیسی به معنی نفرین و تلاش برای آسیب رساندن می باشد، از کلمه ی «HEXAGRAM : ستاره شش گوش» گرفته شده است.

   افسانه ی ایزس (Isis) یا بیوه زن، نیز از دوران مصر باستان اقتباس شده است. فراماسونها اعتقاد دارند که تمام ماسونها فرزندان زن بیوه می باشند. همان طور که ذکر شد در باور مصریان قدیم، Isis و Osiris الهه های مصر باستان بودند که در اثر ازدواج آنان تعادل طبیعت به وجود آمد. بعد از مدتی Osiris مردوخدای شهرهای مردگان گشت. بدین ترتیب Isis بیوه شد.

   

                                      Isis                            

  علامت آنخ (Ankh) که نماد Isis است و در لژهای ماسونی به کار می رود. این علامت امروزه به عنوان سمبل جنس زن و نشانه ی فمینیست ها (Feminists) نیز به کار می رود. رواج تفکر فمینیستی در جهان نیز مشکوک بوده و احتمالاً توطئه ای از جانب ماسون ها می باشد. (فمینیسم دیدگاه تساوی حقوقی زن و مرد اسلام و سایر ادیان الهی را قبول ندارد و به بهانه ی احقاق حقوق زنان، در جهت اهداف استعماری قدم برمی دارد.)

                               

   آنخ امروزی   آنخ مصر باستان     آنخ ماسونی    آنخ فمینیسم     نماد کنونی زن                                                                                                            

   ستون سنگی با نوک هرمی (Obelisk) : این نماد که نماد زایندگی و باروری در مصر باستان بوده است، در بناهای ماسونی متعددی به کار رفته است.

   

   

            Obelisk پارک مرکزی        بنای یادبود ماسونی                Obelisk مقبره 

                    نیویورک                    جرج واشنگتن                     یکی از فراعنه

  توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به شکل فوق می باشند و به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی که ویژگی های فوق را نداشته باشند، Obelisk محسوب نمی شوند. برای درک بهتر این مطلب به اشکال زیر توجه فرمایید:

   

   

   

   

   

   

   

  مقایسه ی Obelisk (تصویر سمت راست) با یک بنای غیر Obelisk (تصویر سمت چپ). توجه کنید که Obelisk ها دقیقاً به صورت ستون سنگی منشوری شکل هستند که سطح مقطع مربعی دارند و در انتهای آن ها نیز همیشه هرم وجود دارد. بنابراین بناهایی که ویژگی های مذکور را نداشته باشند. Obelisk محسوب نمی شوند.

   

                                                                                      منبع: خادم الامام (عج) ـ وعده صادق

  • ۹۲/۰۱/۱۷
  • ثاقب زهرا

  نظرات  (۰)

  هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">